Kurumsal

LMC Makina Sanayi ve Tic. A.Ş.

LMC Makina, 1996 yılında faaliyete başlayan, kısa sürede sektörde yerini almış, geliştirdiği ürün çeşidi ve yapmış olduğu yatırımlarla Türkiye’deki sayılı firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

LMC Makina; Hidrolik ve Pnömatik alanında 20 yılı aşkın sürede kazandığı tecrübe ile sektöre kaliteli ürünler ve çözümler sunmaya devam etmektedir. Hidrolik Boru Kelepçesi üretiminde Türkiye’nin lider firması olan LMC Makina, plastik tapalar, hidrolik depo kapakları, seviye göstergeleri ve hortum bağlantı elemanları gibi ürünleri de yelpazesine ekleyerek, gün geçtikçe ürün çeşitliliğini ve üretim kapasitesini arttırmaktadır.

Türkiye'nin Lider Hidrolik Boru Kelepçesi Üreticisi

LMC Makina, Genç, dinamik ve her gün büyüyen organizasyonu, işinde uzman çalışan kadrosu ile birlikte  “Dünyanın ilk 5, Avrupanın ilk 3 hidrolik boru kelepçe üreticisi arasında olma" vizyonuna doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

LMC Makina, yıllara dayanan tecrübesi ile yurtiçinde ve yurtdışında "Güçlü firmaların iş ortağı" olmayı kendine hedef edinmiştir. İş ortakları için güvenilir marka olmayı amaçlayarak, kalite, hizmet ve hızından ödün vermeden üretimine devam etmektedir.

Kurumsal

Copyright © 2016 LMC Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ankara Cad No:3/1 35743 Bağyurdu – Kemalpaşa İzmir/Türkiye +90 232 880 70 50 +90 232 880 70 58

intrek