İşimiz Bizim Altın Bileziğimiz

“İşimiz Bizim Altın Bileziğimiz” sloganı ile 20. Yılına giren LMC Makine, logosunu ve kurumsal kimliğini de yeniledi

Kuruluşundan bugüne çok hızlı bir büyüme gösteren LMC Makina, bugün 6 kıtada 40 'ı aşkın ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin lider hidrolik boru kelepçe üreticisi olarak uzun yıllar boyunca kazandığı tecrübeyi, global pazarın hizmetine sunmaya devam etmektedir.


Yenilenen kurumsal kimliği ve marka vaadi ile sürekli gelişim vurgusu yapan LMC Makina, sektördeki 20 yıllık tecrübesi ile işini severek yapmanın ve mesleğine sahip çıkmanın önemini, pazar liderliğini üstlenerek kanıtladı.20 yıllık sürecin her adımında, dönemin ihtiyaçlarına uygun olarak süreçlerini güçlendirip, müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmeye odaklanmıştır. 

LMC Makina çalışanlarına;  profesyonel, gelişime ve değişime açık, güvenli ve aile yaşamı sıcaklığında bir çalışma hayatı sunmaktadır.  Genç, dinamik ve her gün büyüyen organizasyonu, işinde uzman çalışan kadrosu ile birlikte  “Dünyanın ilk 5, Avrupanın ilk 3 hidrolik boru kelepçe üreticisi arasında olma" vizyonuna doğru emin adımlarla ilerlemektedir. 
Hidrolik boru kelepçeleri üretiminde Türkiye lideri olan LMC, plastik koruyucu tapa-kapaklar, enerji ve raylı sistemler  bağlantı elemanları ve çeşitli hidrolik aksesuarlarını da yelpazesine ekleyerek ürün çeşitliğini artırmıştır. 


LMC Makina, başta Türkiye olmak üzere, iş yaptığı tüm ülkelerde, ekonomik ve toplumsal bir varlık olarak sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirme bilincini benimsemiştir. LMC Makina, tüm iş ortakları ve çalışanları ile beraber toplumsal ve çevresel  sorumluluklarında duyarlı, yüksek standartların devam edebileceği bir çevre oluşturmayı da şirket politikası olarak kabul etmiştir.

Kalitenin  Tescili  Sertifikalar  ve Ürünler


Tüm üretim sürecini uluslararası standartlara uygun olarak sürdüren LMC Makina, bu kapsamda gerekli olan   sertifikaları   da  almış,   ISO 9001:2015 ve Lloyd sertifikaları ile ürün ve sistem kalitesini ıspatlamıştır. 
LMC Makina, DIN 3015, DIN 3567, DIN 1593, DIN 1596, DIN 1597 uluslararası normlarına uygun olarak ürettiği Hidrolik Boru ve Hortum Kelepçelerini; farklı çelik ve plastik malzeme seçenekleri ile  ø 6 mm  ø 406 mm çap aralığında çeşitlendirebilmektedir.

Ekonomiye İhracat Desteği


LMC Makina, gelişen ve değişen pazar taleplerine kaliteli ve sorunsuz hizmet ve ürün sunmaya devam etmektedir. Profesyonel bakış açısı ile Dünya çapınca da bir başarı yakalayan LMC Makina, 40’ı aşkın ülkeye yaptığı ihracatla ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

“İnternete Kapak Attı”


Ürün çeşitliliğini Tapa-Kapak ürünleri ile artıran LMC Makina, bu gruptaki yüzlerce ürün ve malzeme çeşitliliği ile de, farklı sektör ve uygulamalarda müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. LMC Makine, kurduğu www.tapakapak.com sitesi ile uygun fiyatlı ürünler sunmasının yanısıra güvenli bir alışveriş imkanı da sunmaktadır. 


Lideri olduğu hidrolik boru kelepçeleri sektöründen sonra tapa kapak sektörüne de hızlı bir giriş yapan LMC, her gün yenilenen müşteri ihtiyaçlarına, tasarım ve üretim gücü ile hızlı şekilde cevap vermektedir.

İşimiz Bizim Altın Bileziğimiz

Copyright © 2016 LMC Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ankara Cad No:3/1 35743 Bağyurdu – Kemalpaşa İzmir/Türkiye +90 232 880 70 50 +90 232 880 70 58

intrek