Faaliyetlerimiz

LMC Makina San.Tic. A.Ş. uzun yıllar boyunca yurt içi pazarda elde ettiği tecrübe ve başarılara, yurt dışı çalışmalarını da ekleyerek önemli bir atılım gerçekleştirmiştir.

2004 yılında İtalya ile başlayan ihracatımız, şu anda 5 kıtada 30’u aşkın ülke ile devam etmektedir.

LMC Makina; üretimde kullandığı plastik enjeksiyon, alüminyum enjeksiyon, saç kesme ve saç şekillendirme kalıplarının tasarım ve üretimini kendi kalıp atölyesinde gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda diğer özel ürünlerin tasarlanmasını ve kalıplarının yapılmasını, konularında uzman teknik ekibimiz üstlenir. Deneyimli çalışanlarımızın da katkılarıyla yeni ürünler hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla ihtiyaç sahibi müşterilerimize sunulur.

"Yatırımlarla Birlikte Hep İleriye Daha İyiye"

Anlık iyileştirmeler ve projeler ile üretim sahasında yaptığı verimlilik arttırma çalışmaları dışında, Hidrolik ve Pnömatik sektörünün lider üreticisi olan LMC Makina, yapmış olduğu makine yatırımlarıyla da üretim kapasitesini geçen yıla göre %20 oranında arttırdı. Bu yatırımlar sonucu LMC, ülkemizin ihracata olan katkı payını arttırıp, ihracatta avantaj sağlamayı ilke ediniyor.

Faaliyetlerimiz

Copyright © 2016 LMC Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ankara Cad No:3/1 35743 Bağyurdu – Kemalpaşa İzmir/Türkiye +90 232 880 70 50 +90 232 880 70 58

intrek